четверг, 31 марта 2022 г.

Індивідуальне навчання з англійської мови

 10 А                  1.04.2022

Тема уроку: Світ професій. 

Мета уроку: ознайомити з новими ЛО уроку, опрацювати текст - інтерв'ю, де люди розповідають про свої професії. 

                      Перебіг уроку. 

1. Сьогодні ми починаємо нову тему "The world of jobs and professions ".

Повтори,які існують професії 

https://youtu.be/x8tF2aQoukY

2. "What Am I ?" Quiz ( Jobs and occupations Vocabulary)

https://youtu.be/1oxb7WRuijw

3. Запиши число та нові ЛО уроку :

          Friday, the first of April. 

                      Classwork 

nutritionist- дієтолог

seamstress- швачка

chauffeur- шофер

chef- шеф- кухар 

fashion designer- дизайнер  модного одягу 

to cultivate- розвивати 

TV presenter - диктор

congenial- близький 

3. Ex.4 p 205 (y) Read the interview with 5 people talking about their jobs. Match the speakers to the jobs from ex 1

( перевіряй)

Martha, 24- seamstress 

Jill and Josh, 35- vets

Shone,42- journalist 

Thomas,55- sheriff 

4. Д/з: впр 5 стр 136 (усно опрацюй текст впр 4 стр 205 ще раз та надай відповіді на запитання)

( наступного уроку перевіремо)

                             Бажаю успіхів. 


вторник, 29 марта 2022 г.

Індивідуальне навчання з англійської мови

 8 Б         29.03.2022

Тема уроку: Парк кованих фігур. 

Мета уроку: опрацювати текст про парк кованих фігур. 

                  Перебіг уроку. 

1. Ex 2 p 152 ( усно читай текст, обери правильні заголовки до кожного абзаца тексту)

(перевіряй)

1)C, 2) D, 3) A, 4) B

2. Ex 3 p 153 ( усно знайди наступні речі за текстом)

1) назву ковальної столиці 

2) назву унікального парку

3) символ міста 

4) назви алей в парку 

5) назву події, яка трапляється кожен рік

6) назву професії людей, які приїздять на фестиваль мистецтв 

3. Ex 4 p153 ( усно "правда/ неправда")

( перевіряй) 

1)+, 2) +, 3)- ( only ten sculptures), 4)- ( more than 150 sculptures), 5)+,6)- ( from all over the world)

4. Д/з: впр.1 стр 155 ( усно читай текст)

                                  Бажаю успіхів 


Індивідуальне навчання з англійської мови

 9 А, 9 Б                  29.03.2022

Тема уроку: Засоби масової інформації. 

Телебачення та радіомовлення.

Мета уроку: ознайомитися з новими ЛО уроку; опрацювати текст про ЗМІ в нашому житті. 

                    Перебіг уроку. 

1. Запиши число та нові ЛО уроку :

Tuesday, the twenty- ninth of March. 

                        Classwork. 

to intrude on- втручатися 

to pursue- переслідувати 

reliable- надійний 

a crash- катастрофа 

a murder- вбивство 

a robbery- грабіж 

to be guilty of smth- бути винним в чомусь 

to assume- набирати 

a thrilling sight- захоплююче видовище 

falsehood- брехня 

to disturb- порушувати 

a celebrity- знаменитість 

2. Ex 3 p 146 ( y) Read the text 

3. Ex 4 p 146-147 (y) Read the statements and say if they are true or false ( за текстом)     ( перевіряй)

1) +, 2) +, 3)+, 4)+, 5)+,6)+,7)-,8)-,9)+, 10)-,11)-

4. Ex 5 p 147 ( n) Match the words with their definitions. 

                        Ex 5 p147

1)d, 2)...

5. Д/з: впр 6 стр 147-148 (письмово доповнити речення словами з впр.3)

                          Homework 

                            Ex 6 p 147

1) The mass media 

2) Newspaper, radio, TV

3)...  (продовжуй)

Впр.2 стр 150 ( у) читати інформацію про радіо та телебачення у Великій Британії 

                           Бажаю успіхів. 

Індивідуальне навчання з англійської мови

 10 А                29.03.2022

Тема уроку: Спільне та відмінне щодо систем освіти в Україні  ,Британії та США. 

Мета уроку: активізувати знання про системи освіти України, Британії, США 

                     Перебіг уроку 

1. Прослухай ще раз інформацію про системи освіти:

- в нашій країні 

https://youtu.be/vVY0IxLe1ac

- у Великій Британії 

https://youtu.be/OV3tImRJVU8

- в США 

https://youtu.be/1ciiaPwhF0I

2. Запиши число та заповнюй таблицю на стр 131

Tuesday, the twenty- ninth of March. 

                        Classwork. 

The systems of education in Ukraine, the UK, the USA 

- Country: Ukraine 

Types of schools: secondary, lyceum, gymnasium, college 

Children's age: 6-16

- Country: The UK

Types of schools: prep,public, comprehensive, independent, grammar, boarding, college 

Children's age: 5-16

- Country: The USA 

Types of schools: comprehensive, home schooling, public 

Children's age: 5,6-18

Similarities: infant school, junior school, high school; tests 

Differences: school subjects, structure of school year 

3. Д/з: впр.10 стр 132 ( усно опрацювати текст та доповнити речення)

                                  Бажаю успіхів 


Індивідуальне навчання з англійської мови

 11 А                 29.03.2022

Тема уроку: Міжнародна співпраця США. 

Мета уроку: ознайомитися з новими ЛО уроку ; опрацювати текст про міжнародну співпрацю США. 

                   Перебіг уроку. 

1. Зверні увагу на нові ЛО уроку 

nonproliferation- непоширення ядерної зброї 

to safeguard- oхороняти 

expatriation- вигнання 

commodity- товар 

2. Ex 5 p144  (y)  Read the text and answer the questions 

3. Ще нові ЛО 

armistice- перемир'я 

to plunge- занурюватися 

rampant- нестримний 

4. Ex 7 p146 (y)  Find synonyms. 

( перевіряй)

1) d, 2) a, 3) c, 4) b, 5) c, 6) a

5. Д/з: впр.5 стр 144-145 ( усно продовжуй опрацьовувати текст)

                                    Бажаю успіхів. 

пятница, 25 марта 2022 г.

Індивідуальне навчання з англійської мови

 11 А                25.03.2022

Тема уроку: опрацювати текст про США, перевірити свої знання про цю країну. 

                    Перебіг уроку. 

1. Прослухай інформацію про США 

https://youtu.be/UbpoC2Y9DIA

2. Ex 2 p 143-144 (y) Read the text 

3. Ex 1 p 143 ( y) Answer the questions 

4 . Д/з: впр 2 стр 143-144 ( усно продовжуй опрацьовувати текст)

                                Бажаю успіхів. 


Індивідуальне навчання з англійської мови

 8 Б                25.03.2022

Тема уроку: Парки.

Мета уроку: опрацювати текст про парки, щоб дізнатися що це таке, для чого вони існують, що люди там можуть робити. 

                  Перебіг уроку. 

1. Ex 2 p 150 ( усно прочитай та доповни текст)

( перевіряй)

1) C, 2) A, 3) F, 4) E, 5) D, 6) B

2. Ex 3 p 150- 151 ( усно визначай правильне/ неправильне речення, виправляй неправильні відповіді)

( перевіряй)

1) - Parks are beautiful in all the seasons. 

2) - In summer the parks host a lot of events, festivals, music and other entertainment. 

3) +

4) - A park is the place which connects people to the natural world. 

5) - Children explore, discover and learn about the world in the park. 

6) +

3. Д/з : впр 4 стр 151 ( усно дай відповіді на запитання до тексту )

                                  Бажаю успіхів. 


Індивідуальне навчання з англійської мови

 10 А                          25.03.2022

Тема уроку: Система освіти в США. 

Мета уроку: ознайомитися з новими ЛО уроку, опрацювати текст про систему освіти в Америці. 

                     Перебіг уроку. 

1. Ex. 1 p.126 (y)   Read the poem. 

Це вірш про вчителів, які несуть спеціальну цивільну місію- навчання молоді. Їх досвід і знання допомагають учням стати успішними в житті. 

2. Запиши число та нові ЛО уроку 

Friday, the twenty- fifth of March. 

                         Classwork. 

to comprehend- зрозуміти 

to treat- ставитися 

bare - голи й

to bear- витримувати 

prohibition- заборона 

bully- задирака 

to merit- заслуговувати 

schooling- освіта 

curriculum- навчальний план 

3. Ex 8 p.128-130 (y)  Read the text 

4. Д/з: впр.8 стр 128-130 ( усно продовжуй опрацьовувати текст)

5. Прослухай інформацію про освіту в США 

https://youtu.be/1ciiaPwhF0I

                               Бажаю успіхів. 


вторник, 22 марта 2022 г.

Індивідуальне навчання з англійської мови

 8 Б             22.03.2022

Тема уроку: Міські площі. 

Мета уроку: повторити ЛО теми, повторити граматичний матеріал  The Present Simple Tense, опрацювати текст про невеличке місто. 

                   Перебіг уроку. 

1. Ex.2 p.146 ( усно з'єднати місця з метою їх відвідування)

( перевіряй)

1) b, 2) f, 3) e, 4) c, 5) d, 6) a

2. Ex 3 p 146 (усно прочитай та скажи, де ти можеш почути наступні речення і питання)

( перевіряй)

1) a theatre, 2) the Sports Centre, 3) a street, 4) the Zoo, 5) a supermarket, 6) a market place 

3. Ex 4 p.146-147 (усно прочитай текст і заповни речення словами з таблиці)

Але спочатку повтори The Present Simple Tense 

https://youtu.be/SNSrHxHGgh4

( перевіряй)

1) B, 2) C, 3) A, 4) B, 5) C, 6) A, 7) B

4. Д/з: впр.4 стр. 148-149 ( усно прочитай текст про стадіон Донбас Арена)

                            Бажаю успіхів. 

Індивідуальне навчання з англійської мови

 9 А, 9 Б            22.03.2022

Тема уроку: Стоунхендж- довічна загадка. 

Мета уроку: ознайомитися з новими ЛО уроку , опрацювати текст про одне з чудес світу- Стоунхендж, яке внесено до списку Світової Спадщини 

                    Перебіг уроку. 

1. Запиши число та нові ЛО уроку 

Tuesday, the twenty- second of March. 

                          Classwork. 

to marvel- дивуватися 

stride- великий крок 

speculation- роздуми 

host- безліч 

unparalleled- незрівнянний 

comprising- містити в собі 

mounds- насипі 

2. Подивись інформацію Стоунхендж 

https://youtu.be/L2iFafYw9Yc

3. Ex.2 p.134 ( y) Read the text. Fill in the gaps with the sentences or phrases ( A-F) to complete the text 

( перевіряй)

1) A, 2) C, 3) E, 4) D, 5) F, 6) B

4. Ex. 4 p.135 ( письмово поєднати слова з їх значенням)

5. Д/з: впр.5 стр.135 ( письмово знайти в тексті впр.2 синоніми до слів)

                          Homework. 

                            Ex.5 p.135

1) to wonder- to marvel 

...

                                   Бажаю успіхів. 



Індивідуальне навчання з англійської мови

 10 А              22.03.2022

Тема уроку: Освіта в Британії та Україні

Спільне та відмінне щодо освіти в Британії та Україні.

Мета: ознайомитися з новими ЛО уроку, опрацювати текст про освіту в Британії. 

                    Перебіг уроку. 

1. Давай перевіремо тест, який ти усно виконувала вдома

1) C, 2) B, 3) B, 4) C, 5) A

2. Запиши число та нові ЛО уроку в зошит 

Tuesday,  the twenty- second of March. 

                         Classwork. 

to enslave- поневолювати 

to replace- заміняти 

deaf- глухий 

dumb- глухонімий 

to function- функціонувати

open- minded- сприйнятливий 

wise- мудрий 

3. Ex.4 p.119- 120 (y)  Read the letters 

4. Запиши ще нові ЛО уроку 

gifted- талановитий 

to affect- впливати 

to inspire- надихати 

desire- пристрасть 

to hammer- прибивати 

to acquire- одержувати 

approach- підхід 

to enrol- реєструвати 

5. Ex.3 p.122-124 (y)   Read the text 

6. Д/з: впр.9 стр.125 ( усно) читай текст 

                               Бажаю успіхів. 

Індивідуальне навчання з англійської мови

 11 А                  22.03.2022

Тема уроку: Співпраця України з іншими країнами світу. Міжнародні організації та Україна. 

Мета уроку: ознайомитися з новими ЛО уроку ,опрацювати текст про міжнародні відносини України. 

                      Перебіг уроку. 

1. Зверні увагу на нові ЛО уроку 

to expose- виставляти 

fully- fledged- повноцінний 

bilateral- двобічний 

reciprocal- взаємний 

to endeavor- докладати зусиль 

reduction- зменшення 

framework- структура 

commitment- зобов'язання 

to favour- сприяти 

reconciliation- примирення 

external- зовнішній 

2. Ex.3 p. 137-138 (y)  Read the text 

3. Ex.5 p.139 ( y) Read the text. For each of the empty spaces choose the correct answers 

( перевіряй)

1) A, 2) C, 3) B, 4) D, 5) B, 6) B, 7) B, 8) C, 9) B, 10) A

4. Д/з: впр.5 стр.139 ( усно продовжуй опрацьовувати текст)

                                         Бажаю успіхів. 


пятница, 18 марта 2022 г.

Індивідуальне навчання з англійської мови

 8 Б                  18.03.2022

Тема уроку: Великі міста України. 

Мета уроку: опрацювати текст про Львів та Одесу, щоб дізнатися більше інформації про ці міста України. 

                    Перебіг уроку. 

1. Ex. 1 p.142-143 (y) Ask and answer the questions about the buildings and places you see in the pictures. 

Example: - Do you see a castle or a monument on picture 2?

- I see a castle there. 

2. Ex. 2 p 143 ( письмово доповни речення )

Запиши число 

Friday, the eighteenth of March. 

                       Classwork. 

                      Ex. 2 p.143

1) bridge, 2) street, 3) monument, square, 4) castle, churches, 5) supermarket, 6) museum 

3. Ex. 3 p.143 (у) Read the text 

4. Д/з: впр. 4 стр.143 (усно відповідай на питання за текстом)

                            Бажаю успіхів. 


Індивідуальне навчання з англійської мови

 10 А                  18.03.2022

Тема уроку: Популярізація англійської мови. 

Мета уроку: опрацювати інформацію про систему освіти в Об'єднаному Королівстві та популяризацію англійської мови. 

                 Перебіг уроку. 

1. Прослухай інформацію про систему освіти в Об'єднаному Королівстві 

https://youtu.be/OV3tImRJVU8

2. Ex.8 p.116 ( y) Read the text 

3. Ex 8 p.116 (y) Say if the statements are true or false 

( перевіряй)

1) T, 2)F, 3) T, 4) T, 5) F

4. Д/з: впр. 9 стр.116 (усно читай текст та зроби тест усно, який перевіремо на наступному уроці. )

                                 Бажаю успіхів. 


вторник, 15 марта 2022 г.

Індивідуальне навчання з англійської мови

 8 Б           15.03.2022

Тема уроку: Місце, де я живу. 

Мета уроку: повторити ЛО теми, опрацювати граматичний матеріал  "Структури- There is/ there are ".

                 Перебіг уроку. 

1. Ex.1 p.140 ( усно повторити слова теми)

2. Ex.2 p.140 ( усно подивитися й сказати , що знаходиться у місті)

Example: I see a post office in this city. It is in the  High Street. ( Я бачу пошту в цьому місті. Вона знаходиться на Хай Стріт. )

Артикль-the- з назвами вулиць не використовуємо, але the High Street- виключення. 

3. Ex.3 p.141 (y) Read the dialogues 

4. Grammar Lab: There is/ there are 

Зворот - there is- використовуємо в однині 

Зворот- there are- у множині 

Правило на стр.141

5. Прослухай інформацію 

https://youtu.be/plnemSz_kJo

6. Ex.4 p.141 ( письмово доповнити речення)

Запиши число:

Tuesday, the fifteenth of March. 

                    Classwork 

                   Ex.4 p 141

1) are, 2) is, 3) aren't

7. Д/з: впр.4 стр.141 ( письмово продовжуй 4, 5, 6 речення)

                               Бажаю успіхів. 


Індивідуальне навчання з англійської мови

 9 А, 9 Б              15.03.2022

Тема уроку: Стежка Велетня. 

Мета уроку: ознайомитися з новими ЛО уроку ; опрацювати текст про відоме визначне місце у Північній Ірландії "Стежку Велетня "

                     Перебіг уроку. 

1. Запиши число та нові ЛО уроку в зошит:

   Tuesday, the fifteenth of March. 

                    Classwork. 

a causeway- стежка 

hexagonal- шестикутний 

to stick out of- стирчати 

a cliff foot- підніжжя скелі 

to battle- боротися 

to flee back- утікати назад 

to rip up - розривати 

to be recognized for- бути визнаним за

to announce- оголошувати 

to launch- розпочинати 

to ballot- голосувати 

2. Ex.2 p.131 Read the text 

3. Продивись відео про це визначне місце 

https://youtu.be/qHygfkHD5TE

4. Ex.4 p 132 ( письмово поєднати речення з новими ЛО уроку. Пиши тільки слова)

1) cliff , 2) to flee back, 3) ...

5. Ex.5 p.132 ( усно обрати правильну відповідь)

( перевіряй)

1) b, 2) c, 3) a, 4) c, 5) a, 6) b

6. Д/з: впр.7 стр.133 ( письмово доповнити речення герундієм)

                      Homework. 

                        Ex 7 p 133

1) She suggested GOING to the museum.  (GOING- це герундій) ( продивись минулий урок)

2) ...

                                   Бажаю успіхів. 

Індивідуальне навчання з англійської мови

 10 А              15.03.2022

Тема уроку: Історія розвитку системи освіти в Британії. 

Мета уроку: опрацювати текст про історію розвитку системи освіти в Британії. 

                   Перебіг уроку. 

1. Ex. 4 p.114-115 Read the text. 

2. Complete the table ( p.115)

Запиши число в зошит 

Tuesday, the fifteenth of March. 

                 Classwork. 

        The 12th- 14th centuries 

                     Education 

1) Schools: chantry and almonry 

For whom: boys from poor families 

Children were taught: alphabet, could sing religious songs and read in Latin and English 

2) Schools: preparatory and grammar fee-paying 

For whom: sons of merchants 

Children were taught: reading and writing in Latin and English, Latin Grammar, could translate from English into Latin. 

3. Д/з: продовжуй заповнювати таблицю 

                           Homework. 

                      Home education 

Schools:

For whom:

Children were taught:

                                    Бажаю успіхів. 

Індивідуальне навчання з англійської мови

 11 А                   15.03.2022

Тема уроку: Участь у міжнародних проектах. 

Мета уроку: ознайомитися з новими ЛО уроку ; опрацювати текст про міжнародні проекти нашої країни. 

                   Перебіг уроку. 

1. Зверні увагу на нові ЛО уроку :

abuse- зловживання 

neglect- зневага 

vicious- жорстокий 

to cope- справитися 

negotiation- переговори 

to claim- вимагати 

steering committee- комісія з вироблення регламенту 

sketch- звіт

onslaught- атака 

unlimited- необмежений 

issue- проблема 

2. Ex.3 p. 130 Read the text. For each of the empty spaces choose the correct answers 

( перевіряй)

1) C, 2) D, 3) A, 4) C, 5) D

3. Complete the sentences ( усно доповнити речення з тексту):

1) The meeting...

2) The young participants of the Forum...

3) Mr Anthony Dronfield was responsible for the work...

4) There were lots of impressive speeches...

5) The most remarkable thing was...

4. Д/з: впр.4 стр.132 ( усно продовжуй працювати з текстом)

                              Бажаю успіхів.