пятница, 27 мая 2022 г.

Індивідуальне навчання з англійської мови

 8 Б       27.05.2022

Тема уроку: Підсумковий урок. 

Мета уроку: підвести підсумки того, що ми вивчали протягом 2021- 2022 навчального року. 

                      Перебіг уроку. 

Ось і закінчився цей навчальний рік. Протягом року ми пройшли такі теми:

- Моя сім'я та друзі;

- Одяг;

- Відпочинок;

- Природа;

- Подорож Великою Британією та Україною;

- Рідне місто;

- Свята;

- Шкільне життя 

Вивчали нові ЛО за темами, виконували лексичні вправи, вивчали та закріплювали такий граматичний матеріал: граматичні часи ( The Present Simple Tense, The Past Simple Tense, The Future Simple Tense, The Present Continuous Tense), загальні та спеціальні питання, займенники, прийменники, проходили тексти домашнього читання. 

Я бажаю тобі плідно провести літні канікули, відпочити. Здоров'я тобі і твоїм близьким, миру! 

До зустрічі у наступному навчальному році!

7

Індивідуальне навчання з англійської мови

 10 А           27.05.2022

Тема уроку: Підсумковий урок. 

Мета уроку: підвести підсумки того, що вивчали протягом 2021- 2022 навчального року. 

                    Перебіг уроку. 

Ось і закінчився цей навчальний рік. Протягом року ми пройшли такі теми:

- Відпочинок;

- Здоров'я та спорт;

- Світ мистецтва;

- Світ підлітків;

- Канада, Україна;

- Освіта;

- Світ професій;

- Наука і технічний прогрес;

- Бережіть нашу планету!

Вивчали нові ЛО за темами, виконували лексичні вправи, повторювали граматичні часи, вивчали новий граматичний матеріал: Conditionals, Defining/Non- defining clauses, Direct speech, Gradable/ Non- gradable adjectives, The Present Perfect Continuous, та закріплювали його вправами, вчилися написанню есе, слухали цікаву і корисну інформацію. 

Я бажаю тобі плідно провести літні канікули, відпочити. Здоров'я тобі і твоїм близьким, миру! До зустрічі у наступному навчальному році!

Індивідуальне навчання з англійської мови

 11 А             27.05.2022

Тема уроку: Підсумковий урок. 

Мета уроку: підвести підсумки того, що вивчали протягом 2021- 2022 навчального року. 

                       Перебіг уроку. 

Ось і закінчився цей навчальний рік. Протягом року ми пройшли такі теми:

- Цивілізоване суспільство;

- Їжа;

- Мистецтво;

- Молодіжний рух;

- Сучасні технології;

- Гармонія з природою;

- Місце України у світі;

- США;

- Освіта;

- Вибір професії 

Вивчали нові ЛО за темами, виконували лексичні вправи, повторювали граматичний матеріал: граматичні часи, Direct/ Indirect speech, Conditionals, Sequence of Tenses, повторювали правила написання письмових робіт, слухали цікаву і корисну інформацію з інтернету. 

Ти закінчив своє навчання в нашому закладі; але ми тобі завжди будемо раді, якщо ти завітаєш до нас у гості. Я бажаю тобі і твоїм близьким здоров'я, миру, плідного літнього відпочинку. Хочу, щоб на твоєму життєвому шляху зустрічалися тільки хороші й гідні люди. 

Всього найкращого тобі, Микито!

вторник, 24 мая 2022 г.

Індивідуальне навчання з англійської мови

 8 Б        24.05.2022

Тема уроку: Удосконалюємо граматику. 

Мета уроку: повторити граматичний матеріал " Pronouns "; опрацювати текст про улюблений предмет Боба в школі. 

                       Перебіг уроку. 

1. Grammar Lab: Pronouns ( займенники p. 200)

Я- мені- моє

ти- тобі- твоє

він- йому- його 

вона- їй- її

воно- йому ( їй) - його ( її)

ми- нам- наше

ви- вам - ваше 

вони - їм - їх

2. Прослухай інформацію 

https://youtu.be/UTUcKgPkqY0

3. Ex 1 p 200 ( yсно доповни речення займенниками)

( перевіряй)

1) they, they 

2) it,it

3) he, him

4. Ex 4 p 201 ( y ) Read the text. Tick the statements True/ False:

( перевіряй)

1) F, 2) T, 3) T, 4) F, 5) T, 6) T

5 Д/з: впр 2 стр 202- 203 ( yсно читай текст)

                            Бажаю успіхів і миру!

Індивідуальне навчання з англійської мови

 9 А, 9 Б               24.05.2022

Тема уроку: Професії, на які є попит в Україні. Підсумковий урок. 

Мета уроку: ознайомитися з новими ЛО уроку ; опрацювати текст про роботу підлітків в Об'єднаному Королівстві. 

                       Перебіг уроку. 

1. Запиши число та нові ЛО уроку 

Tuesday, the twenty- fourth of May. 

                         Classwork. 

to take a serious decision- прийняти серйозне рішення 

to plan the steps- планувати кроки 

to achieve success in life- досягти успіху в житті 

to choose- обирати 

to develop natural abilities- розвивати природні можливості 

to support- підтримувати 

to take into consideration- враховувати 

features of character- риси характеру 

2. Ex 5 p 177- 178 ( y ) Read the text. Fill in the gaps.

( перевіряй)

1) C, 2) D, 3) A, 4) E, 5) B, 6) G, 7) H, 8) F

3. Ex 6 p 178 ( y) Read and say if the statements are true or false. 

( перевіряй)

1) F, 2) T, 3) F, 4) F, 5) F, 6) T

4. Ex 1 p 180 ( y) Зверні увагу на інформацію з журналу, на які професії є попит в Україні. 

5. Ex 2 p 182 ( усно доповни речення модальним дієсловом- MIGHT- та професіями)

Ex : Angela loves flying aeroplanes. She might be a flight attendant. 

Ось і добіг кінця наш навчальний рік. Бажаю миру, здоров'я та плідно провести літні канікули! До зустрічі у наступному навчальному році!

понедельник, 23 мая 2022 г.

Індивідуальне навчання з англійської мови

 10 А                24.05.2022

Тема уроку: Забруднення нашої планети. 

Мета уроку: ознайомити з новими ЛО уроку; опрацювати текст про забруднення нашої планети. 

                  Перебіг уроку. 

1. Запиши число та нові ЛО уроку 

Tuesday, the twenty- fourth of May. 

                         Classwork. 

uncrowded- непереповнений 

heaven- воля Божа 

to reduce- зменшувати 

fertiliser- добриво 

surroundings- середовище 

concerned ( about/ for smth) - занепокоєний 

to uproot- викорінювати 

livestock- домашня худоба 

devastating- спустошений 

2. Ex 3 p 170- 171 ( y) Read the text. Match the passages to the statements. 

( перевіряй)

1) A, 2) D, 3) C, 4) E

3. Ex 4 p 171 ( y) Complete the sentences 

Ex: If we use clean energy, we won't pollute  our Earth. 

4. Д/з: впр 4 стр 171 ( усно продовжуй доповнювати речення. Пригадай умовні речення)

https://youtu.be/8nbxG6Ao3dY

                           Бажаю успіхів і миру!


Індивідуальне навчання з англійської мови

11 А          24.05.2022

Тема уроку: Професії. Співбесіда. Інтерв'ю. 

Мета уроку: опрацювати реклами професій та текст співбесіди, щоб отримати роботу. 

                     Перебіг уроку. 

1. Quiz " Name that job"

https://youtu.be/8YAqzgv9XUI

2. Ex 7 p 182 - 183 ( y )  Read the advertisements, choose the job you'd like to have: teacher of English and French, child- minder or clerk. 

3. Ex 8 p 183 ( y) Read a job application letter and do test ( за текстом обери " True/ False ")

1)  I am interested in applying for the post of a teacher of French. 

2) I am 20 years old. 

3) I study in the mornings. 

4) I would be available to work in the morning. 

5) I speak and write in English and French fluently. 

6) I have good IT knowledge. 

7) I have good communication skills. 

( перевіряй)

1) F, 2) F, 3) T, 4) F, 5) F, 6) T, 7) T

4. Д/ з: впр 9 стр 183- 184 ( yсно опрацюй текст- інтерв'ю)

                          Бажаю успіхів і миру!


пятница, 20 мая 2022 г.

Індивідуальне навчання з англійської мови

 8 Б              20.05.2022

Тема уроку: На уроці англійської мови 

Мета уроку: повторити ЛО теми, опрацювати текст про уроки англійської різних учнів. 

                   Перебіг уроку. 

1. Ex 1 p 198 ( y ) Скажи, що зазвичай ти робиш на уроках англійської мови, використовуючи слова з рамки 

Ex: I usually learn new words at the English lessons. 

2. Ex 3 p 198- 199 ( y)  Read the text 

3. Ex 4 p 199 ( y )   Скажи, чому Мері, Ніку, Діані та Дену подобаються/ не подобаються уроки англійської 

Ex: Mary likes her English lessons because she enjoys doing class projects. 

Nick thinks English lessons are difficult because he has problems with spelling and pronunciation. 

4. Д/ з: впр 6 стр 199 ( усно прочитай діалог)

                        Бажаю успіхів і миру!

Індивідуальне навчання з англійської мови

 10 А          20.05.2022

Тема уроку: Природні катаклізми. 

Мета уроку: ознайомити з новими ЛО уроку ; опрацювати текст про природні катаклізми. 

                       Перебіг уроку. 

Запиши число та нові ЛО уроку в зошит 

      Friday, the twentieth of May. 

                        Classwork. 

disaster- катастрофа 

earthquake- землетрус 

hurricane- ураган 

flood- повінь 

mudslide- обвал 

avalanche- лавина 

blast- вибух 

path- шлях 

susceptible- вразливий 

anxiety- тривога 

disorder- безлад 

drought- засуха 

2. Ex 2 p 166- 168 ( y ) Read the text. For each of empty spaces choose the correct answers 

( перевіряй)

1) B, 2) C, 3) A, 4) D, 5) B, 6) B, 7) D, 8) A, 9) D

3. Ex 3 p 168 ( y )  Complete the sentences 

4. Д/ з: впр 4 стр 169 ( усно прочитай назви катаклізм та визнач, які з них природні, а які виникли із-за людини)

                            Бажаю успіхів і миру!

Індивідуальне навчання з англійської мови

 11 А             20.05.2022

Тема уроку: Найбільш престижні та не престижні професії. 

Мета уроку: ознайомити з новими ЛО уроку ; опрацювати текст про престижність професій. 

                    Перебіг уроку. 

1. Зверні увагу на нові ЛО уроку :

employer- роботодавець 

employment agency- агенція з працевлаштування 

engagement- зобов'язання 

job seeker- людина, яка шукає роботу 

prosecutor- обвинувач 

developer- розробник 

freelance- позаштатний 

curious- допитливий 

gifted- обдарований 

2. Ex 3 p 179- 181 ( y ) Read the text. For each of the empty spaces choose the correct answers 

( перевіряй)

1) B, 2) C, 3) A, 4) B, 5) D, 6) A, 7) A, 8) D, 9) C, 10) B

3. Ex 4 p 181 (y) Discuss the statements 

Яка професія, за твоєю думкою:

- найбільш цікава/ скучна;

- найбільш небезпечна/ стресова;

- найбільш престижна/ не престижна;

- найбільш корисна 

4. Д/з: впр 5 стр 182 ( усно опрацюй ствердження та обери 4- 5 найкращих професій за твоєю думкою. 

                         Бажаю успіхів і миру!

вторник, 17 мая 2022 г.

Індивідуальне навчання з англійської мови

 8 Б        17.05.2022

Тема уроку: Мій улюблений предмет в школі. 

Мета уроку: опрацювати текст про улюблені шкільні предмети учнів 

                     Перебіг уроку 

1. Ex 2 p 195 - 196 ( y )  Read the text 

2. Ex 3 p 196 ( y )  Read and complete the sentences 

( перевіряй)

1) Anna

2) Kate 

3) Anna/ Nature Study/ great 

4) Danylo/ PE/ not difficult 

3. Ex 4 p 196 ( y )  Talk about the school subjects 

Ex: At school Ihor has got Ukrainian 3 times a week. 

At school Ihor has got Phisics on Friday. 

4. Ex 5 p 196 ( y )  Make dialogues as in the example 

Ex: - Do the pupils do the sums and count at the lessons of Maths?

      - Yes, they do.

5. Д/ з: впр 7 стр 195 ( письмово) напиши листа другу про свій улюблений предмет в школі)

                        Бажаю успіхів і миру!

Індивідуальне навчання з англійської мови

 9 А, 9 Б            17.05.2022

Тема уроку: Сандра Баллок, нетипова голлівудська зірка. ( урок домашнього читання)

Мета уроку: опрацювати текст домашнього читання, ознайомитися з новими ЛО уроку.

                      Перебіг уроку. 

1. p 211 ( Зверні увагу на нові ЛО уроку )

2. p 211 - 213 Read the text 

3. Ex 5 p 214 ( y )  Answer the questions 

4. Ex 3 p 213 ( n )  Choose the correct words from the text to complete the sentences 

Запиши число:

Tuesday, the seventeenth of May. 

                          Classwork. 

                            Ex 3 p 213

1) glamour 

2) palms 

3) ruchus, settle the matter 

4) put a lid on 

5) inculcated 

6) acting techniques and familiarized 

7) ... ( продовжуй)

5. Ex 6 p 214 - 215 ( y )  Choose the correct item to complete the sentences 

( перевіряй)

1) b, 2) c, 3) a, 4) c, 5) b, 6) a, 7) a, 8) b, 9) b

6. Д/ з: впр 9 стр 216 ( усно прочитай ствердження та визнач " true/ false ")

 Продивитись та прослухай цікаву інформацію про цю акторку 

https://youtu.be/ZzXHHije0rA

                          Бажаю успіхів і миру!

Індивідуальне навчання з англійської мови

 10 А        17.05.2022

Тема уроку: Бережіть нашу планету!

Мета уроку: ознайомитися з новими ЛО уроку ; опрацювати текст про рослини 

                    Перебіг уроку. 

1. Запиши число та нові ЛО уроку 

Tuesday, the seventeenth of May. 

                      Classwork. 

to chest- обманювати 

to treat- поводитися 

biodiversity- біорізноманітність 

 to alter- передумати, міняти 

destruction- руйнування 

2. Ex 4 p 164 ( y ) Read the statements and decide if they are true or false 

3. Ex 5 p 165 ( y ) Look at the table, say the solutions to these problems:

Ex: Problems: 1) destruction of habitat 

Solutions: to take care of nature, to plant trees, bushes and flowers, to protect jungles and forests, not to cut down trees, to give financial support in order to preserve nature, to clean the territories near our houses. 

2) air pollution ( забруднення повітря)

3) water pollution ( забруднення води)

4) ground pollution ( забруднення землі)

4. Ex 6 p 165 ( y ) Read the text 

5. Д/з: впр 6 стр 165 ( усно продовжуй опрацьовувати текст)

Продивитись та прослухай цікаву інформацію про рослини світу 

https://youtu.be/YQqG1nsnDaM

                         Бажаю успіхів і миру!

понедельник, 16 мая 2022 г.

Індивідуальне навчання з англійської мови

 11 А                 17.05.2022

Тема уроку: Вибір професії. 

Мета уроку: опрацювати текст про вибір професії. 

                 Перебіг уроку. 

1. Quiz " What Career Best Suits You?"

https://youtu.be/0Bvv4ziaIp4

2. Ex 4 p 176 - 177 ( y)  Read the text and answer questions 

3. Complete the sentences ( усно доповни речення за текстом)

1) There are many more career...

2) It may influence...

3) If you like a subject...

4) When you know more about yourself,...

5) You will want to learn...

6) You have to investigate...

4. Ex 5 p 177 ( y )  Read and transform these sentences according to the Sequence of Tenses

1) The author said that you had to know more about yourself as it would be easier to match your skills and interests with the ones a job requires. 

( Present Simple 》Past Simple)

2) The author said that you had to find information about different careers, discovered what jobs were available and which one suited you best. 

( Present Simple 》Past Simple)

5. Д/з: впр 7 стр 178 ( усно опрацюй текст про те, що учень має проблеми з вибором професії)

                           Бажаю успіхів і миру!

пятница, 13 мая 2022 г.

Індивідуальне навчання з англійської мови

 8 Б        13.05.2022

Тема уроку: Вчителі- предметники. 

Мій розклад в школі. 

Мета уроку: опрацювати текст про шкільні предмети та вчителів; пригадати лексико- граматичний матеріал " Годинник "

                  Перебіг уроку .

1. Ex 1 p 193 ( y) Read the text 

2. Продивись відео 

https://youtu.be/_77eqin5Hb0

3. Ex 3 p 193 ( yсно продивись таблицю та скажи коли починаються уроки)

half- половина ( 30 хв)

quarter- чверть ( 15 хв)

past- після 

to - до

Ex: The first lesson starts at half Past eight 

( Перший урок розпочинається на пів дев'ятої. - половина після восьми)

4. Д/ з: впр 4 стр 193 ( усно скажи у котрій годині розпочинаються уроки в твоїй школі)

                      Бажаю успіхів і миру!

четверг, 12 мая 2022 г.

Індивідуальне навчання з англійської мови

 10 А          13.05.2022

Тема уроку: Це цікаво дізнатися. 

Мета уроку: опрацювати текст про цікаві факти з життя бджіл. 

                     Перебіг уроку. 

1. Ex 8 p 162 ( y ) Read the text and decide if the suggested statements are true or false. 

2. Ex 9 p 163 ( усно постав запитання про комах або тварин, які важливі для нашого життя. 

Ex: What animals are important for us? - Frogs, because they eat mosquitoes. 

3. Ex 1 p 164 ( y ) Read the proverbs 

Китайське прислів'я:

Обдуриш Землю і  Земля обдурить тебе.

Кеньянське прислів'я:

Виліковуй Землю добре. Це не дано тобі твоїми батьками, це навчить тебе твоїми дітьми. 

4. Д/ з: впр 10 стр 163 ( усно знайди цікаву інформацію про тварин, комах, рослин або птахів та презентуй її)

                       Бажаю успіхів і миру!

Індивідуальне навчання з англійської мови

 11 А             13.05.2022

Тема уроку: Освіта та вибір професії. 

Мета уроку: ознайомитися з новими ЛО уроку ; опрацювати граматичний матеріал " Узгодження часів "

                    Перебіг уроку. 

1. Зверні увагу на нові ЛО уроку 

to console- утішати 

inconvenience- незручність 

proficient- умілий 

to investigate- досліджувати 

to pursue- займатися 

to enable- мати схильність 

aptitude- давати змогу 

2. Зверні увагу на граматичний матеріал " Sequence of Tenses " (  Узгодження часів) ( p 175)

Згідно правила Узгодження часів часова форма дієслова в підрядному реченні залежить від часової форми дієслова головного речення. Якщо дієслово в головному реченні використовується в одному із теперішніх або майбутніх часів, форма дієслова в підрядному реченні може бути використана в будь-якому часі.

( приклади правило стр 175)

Якщо дієслово в головному реченні використовується в одному із минулих часів, форма дієслова в підрядному реченні повинна бути в одному із минулих часів, або якщо спікер хоче виразити майбутнє, використовуємо the Future in the Past

( приклади правило стр 175)

3. Д/ з: прослухай інформацію про узгодження часів 

https://youtu.be/FfdMGuuio5Q

                         Бажаю успіхів і миру!

вторник, 10 мая 2022 г.

Індивідуальне навчання з англійської мови

 8 Б    10.05.2022

Тема уроку: Що ми робимо на уроках. 

Мета уроку: опрацювати діалог про те, що ми робимо на уроках; повторити The Past Simple Tense 

                 Перебіг уроку. 

1. Ex 1 p 190 ( y) Повтори шкільні предмети 

2. Ex 2 p 190 ( y) Повтори дії, які ми виконуємо на уроках 

3. Повтори інформацію про минулий простий час 

https://youtu.be/cQB2obSYEXU

4. Ex 5 p 191 ( письмово) Подивись на малюнки та напиши, що діти робили на уроках вчора. 

       Tuesday, the tenth of May 

                     Classwork 

                  Ex 5 p 191

1) The children learned to draw at the Art lesson yesterday. 

2) The children worked in pairs at the English lesson yesterday. 

3) The children run and jumped at the PE lesson yesterday. 

4) The children learned about numbers at the Maths lesson yesterday. 

5) The children asked and answered the questions at the History lesson yesterday. 

5.  Д/ з: впр 3 стр 190- 191 ( yсно прочитай діалог)

                Бажаю успіхів і миру!

Індивідуальне навчання з англійської мови

 9 А, 9 Б          10. 05. 2022

Тема уроку: Вибір професії. Моя професія - моє життя. Модальні дієслова. 

Мета уроку: опрацювати граматичний матеріал " Модальні дієслова "

                    Перебіг уроку. 

1. Ex 8 p 172- 173 ( правило)

Ми використовуємо модальні дієслова ( can/ could, may,  must,  should) та їхні еквіваленти , щоб виразити можливість, дозволення, обов'язок, пораду.

Можливість: can ( теперішній час)/ could ( минулий час), to be able to ( еквівалент)- will be able to ( майбутнє)

Дозволення: can/ could, may, to be allowed to ( еквівалент)

Порада: ought to, should 

Обов'язок: must, have to ( теперішній час)/ had to ( минулий час)

2. Прослухай інформацію про модальні дієслова 

https://youtu.be/-ZI2N0OcTVA

3. Ще раз продивись текст впр 4 стр 167 та знайди речення з модальними дієсловами 

4. Ex 11 p 173- 174 ( письмово доповни речення модальними дієсловами та словами з рамки 

       Tuesday, the tenth of May. 

                     Classwork 

               Ex 11 ( a) p 173

1) can, to communicate 

2) can, cook 

3) analyzing, can

4) dance, can

5 . Д/ з: впр 11 ( b) стр 174 ( письмово продовжуй доповнювати речення)

                     Бажаю успіхів і миру!

понедельник, 9 мая 2022 г.

Індивідуальне навчання з англійської мови

 10 А          10.05.2022

Тема  уроку: Екологічні проблеми. 

Мета уроку: ознайомити з новими ЛО уроку ; опрацювати текст про екологічні проблеми. 

                 Перебіг уроку. 

1. Ex 2 p 160 ( y ) Подивись на малюнки. Як ти вважаєш, яку тему ми розпочинаємо? Так , " Потурбуємось про нашу планету разом ".

2. Запиши число та нові ЛО уроку :

         Tuesday, the tenth of May. 

                       Classwork. 

ancestor- предок

to interfere- втручатися 

pest - земні блага

emission- виділення 

to inherit- успадковувати

to protect- захищати 

habitat- природне середовище 

3. Ex 4 p 161 ( y ) Read the text 

4. Ex 5 p 162 ( yсно доповни речення)

5. Д/ з: впр 5 стр 162 ( усно продовжуй доповнювати речення)

                        Бажаю успіхів і миру!





Індивідуальне навчання з англійської мови

 11 А            10.05.2022

Тема уроку: Плани на майбутнє. 

Мета уроку: повторити прикметники, які описують риси характеру людини. 

                    Перебіг уроку. 

1. Ex 6 p 171 ( yсно зверні увагу на позитивні, негативні та нейтральні прикметники, додай свої приклади)

2. Ex 7 p 171 ( yсно прочитай прикметники та знайди їх протилежне значення)

Ex.: clever- stupid 

       hard- working - lazy 

       friendly- unfriendly 

       noisy- quiet 

       polite- impolite 

3. Ex 8 p 171 ( усно прочитай ствердження та обери правильні слова доповнити речення)

( перевіряй)

1) a, 2) b, 3) a, 4) a, 

4. Ex 9 p 172 ( yсно скласти речення за таблицею)

Ex. : 1) To become a good teacher you must have love for children. 

2) My future profession requires be patient, easy- going and kind. 

3) If you want to work with people and help them you may be a teacher, a nurse, a secretary or a police officer. 

5. Д/з : впр 10 стр 172 ( усно прослухай текст, зверні увагу на ствердження)

                           Бажаю успіхів і миру!


пятница, 6 мая 2022 г.

Індивідуальне навчання з англійської мови

 8 Б         06.05.2022

Тема уроку: Шкільні предмети.

Мета уроку: повторити назви шкільних предметів; опрацювати діалог про шкільні предмети. 

                      Перебіг уроку. 

1. Прослухай назви шкільних предметів 

https://youtu.be/2G85e-xBPX4

2. Ex 1p 187 ( усно поєднай малюнки з назвами шкільних предметів)

( перевіряй)

1) B, 2) C, 3) F, 4) E, 5) D, 6) A

3. Ex 2 p 187 ( усно прочитай ствердження та скажи, які це предмети)  ( перевіряй)

1) English, 2) Music, 3) Mathematics ( Math), 4) History, 5) Nature Study, 6) Art

4. Д/ з: впр 5 стр 188 ( усно опрацюй діалог)

                     Бажаю успіхів і миру!

четверг, 5 мая 2022 г.

Індивідуальне навчання з англійської мови

 10 А             06.05.2022

Тема уроку: Відомі винахідники. 

Мета уроку: ознайомитися з новими ЛО уроку ; опрацювати текст- інтерв'ю " Humans Try to Fly like Birds ".

                    Перебіг уроку. 

1. Ex 2 p 158 ( Зверні увагу на портрети відомих винахідників)

2. Запиши число та нові ЛО уроку 

         Friday, the sixth of May. 

                     Classwork. 

workaholic- трудоголік 

holidaymaker- відпускник 

surgical- хірургічний 

forerunner- попередник 

deliberate- обережний 

supernatural- надприродний 

shrub- кущ 

sheer - абсолютний 

glider - планер 

3. Ex 4 p 159 ( 206- 207) ( yсно опрацюй текст- інтерв'ю про відомих винахідників, портрети яких ти бачила у впр 2 на стр 158 )

4. Ex 6 p 159 ( усно визнач правдиві/ не правдиві ствердження за текстом)

5. Д/ з: впр 7 стр 207 ( усно опрацюй другу частину тексту- інтерв'ю про відомих винахідників)

                  Бажаю успіхів і миру!


Індивідуальне навчання з англійської мови

 11 А                06.05.2022

Тема уроку: Улюблена справа. 

Мета уроку: пригадати професії, які існують; ознайомитися з новими ЛО уроку .

                      Перебіг уроку. 

1. Ex 1p 169 

Подивись на малюнки. Чи здогадався ти, яку тему ми починаємо? Правильно. Тема " Професії ".

2. Ex 3 p 169- 170 ( yсно продивись назви професій)

3.  Прослухай інформацію про те, які професії існують 

https://youtu.be/C42v9wloylU

https://youtu.be/5vzpiP7aSVw

4. Зверні увагу на нові ЛО уроку 

trait - риса

profound- глибокий 

glamorous- чарівний 

fortune- доля, щастя 

requirement- вимога, потреба

determined- рішучий 

5. Д/з: впр 5 стр 170 ( усно поєднай слова з їх значеннями)

                     Бажаю успіхів і миру!

вторник, 3 мая 2022 г.

Індивідуальне навчання з англійської мови

 8 Б        03.05.2022

Тема уроку: Шкільне приладдя. 

Мета уроку: пригадати слова за темою; опрацювати граматичний матеріал " Загальні та спеціальні питання "

                      Перебіг уроку. 

1. Ex 1 p 184 (yсно пригадай слова теми)

2. Ex 2 p 184 ( yсно назви шкільне приладдя)

( перевіряй)

1) a pencil box, 2) a bottle of glue, 3) an exercise book, 4) a pen, 5) a marker, 6) a ruler,  7) a pair of scissors, 8) a book, 9) a school bag, 10) a stapler, 11) an eraser 

3. Ex 3 p 184-185 (y) Act out the dialogues 

4. Grammar Lab: Загальні та спеціальні питання ( р 185)

Ми ставимо загальне питання до всього речення, починаємо з допоміжного дієслова. На загальне питання треба дати коротку відповідь 

I put a book into your bag yesterday. 

Did you put a book into your bag yesterday?- Yes, I did/ No, I didn't 

Спеціальне запитання ставимо до певної частини речення, щоб отримати інформацію. Питання починаємо зі спеціальних питальних слів: What, Where, When, Who, Why, Whose   Whom, How 

Після цього використовуємо допоміжне дієслово 

What did you put into your bag yesterday?

A book. or I put a book into my bag yesterday. 

5. Д/з: стр 185 ( усно опрацювати правило)

                            Бажаю успіхів. 

понедельник, 2 мая 2022 г.

Індивідуальне навчання з англійської мови

 9А , 9 Б             03.05.2022

Тема уроку: Один день у житті...

Мета уроку: ознайомитися з новими ЛО уроку ; опрацювати текст про професію зоолога. 

                     Перебіг уроку. 

1. Запиши число та нові ЛО уроку 

         Tuesday, the third of May. 

                       Classwork. 

to specialize- спеціалізуватися 

a schedule- розклад

an emergency- надзвичайна ситуація 

curating-  кураторство 

  to determine- вирішувати

to maintain- підтримувати 

a facility- об'єкт 

to transfer- переміщувати 

to supervise - наглядати 

2. Ex 3 p 170-171 ( y) Read the text 

3. Ex 5 p 171 ( письмово знайти слова або фрази в статті, які мають схоже значення)

                          Ex 5 p 171

1) to do a job- have to work 

2) an unexpected and dangerous situation- an emergency 

3) to be concerned about smth- to be cared for 

4) to limit your business to a particular activity- to find smb employed in one of the fields. 

4. Д/з: впр 5 стр 171 ( письмово продовжуй 5, 6, 7, 8, 9 речення)

                                    Бажаю успіхів. 

Індивідуальне навчання з англійської мови

 10 А            03.05.2022

Тема уроку: Як новітні технології впливають на наше життя. 

Мета уроку: повторити пам'ятку написання есе , опрацювати приклад есе.

                    Перебіг уроку. 

1. Давай перевіремо тест минулого уроку за впр.7 ( д/з)

1) F, 2) T, 3) T, 4) F, 5) F, 6) T, 7) F

2. Ex 8 p 156- 157 ( y)

                 Написання есе

"За/ проти " есе презентують переваги та недоліки теми. 

Есе складаються з:

- вступу ( презентує тему)

- основної частини ( презентує пункти ЗА і ПРОТИ в окремих абзацах. Кожен аргумент повинен супроводжуватися прикладом. Кожен абзац слід починати з речення теми, яке підсумовує головну ідею абзаца)

- заключення ( презентує думку автора)

Такі есе пишуться у формальній формі, безособовому стилі. 

Зверні увагу на вирази, які використовуються в кожній частині есе у правилі. 

3. Ex 9 p 157 (y) Read the essay 

4. Д/з: впр 9 стр 157 ( усно продовжуй опрацьовувати приклад есе)

                                 Бажаю успіхів. 

Індивідуальне навчання з англійської мови

 11 А             03.05.2022

Тема уроку: Міжнародні освітні програми. 

Мета уроку: опрацювати текст про міжнародні освітні програми, повторити граматичні часи. 

                   Перебіг уроку. 

1. Ex 7 p 166-167 Read the text 

2. Test ( y) ( True/ False)

1) There is one educational programme to help young people. 

2) There are many educational programmes such as: " EdGate ", " Connecting Classrooms ", the ISA  , the Dreams and Teams, Flex, the PFP.

3) The main objective of the EU project  "EdGate" is to develop the concept and subsequent creation of the ERC.

4) Connecting Classrooms helps old people develop the knowledge. 

5) Flex is a motivational framework to help you shape your international work.

6) The Dreams and Teams project uses the global language and diversity of sport to develop strong character. 

7) The Flex is a US government- sponsored programme for secondary school students 

8) The PFP affords up to 50 promising young professionals from Georgia and Ukraine. 

( перевіремо наступного уроку)

3. Д/з: впр 9 стр 167-168 ( усно опрацювати текст, доповнюючи речення правильними часами)

                                      Бажаю успіхів.